شرکت بایار طرح همواره مبنای فعالیت خود را بر پایه ی اصل مشتری مداری قرار داده است و با اتکا به این اصل انکارناپذیر و استفاده از روش های عملی مدیریت و کنترل پروژه توانسته است در طی سالیان متمادی، بدون وقفه به ارائه خدمت و همکاری با شرکت های معظم مخابراتی بپردازد و در این راه ارائه خدمات پس از فروش صحیح و منطبق با استاندارهای اروپائی را رمز موفقیت خود می داند.

مدیریت و کارکنان شرکت بایار طرح همواره خود را موظف به ارائه بهترین خدمات به مشتریان محترم می دانند و در این راستا، با فراغ بال شنوای انتقادات و پیشنهادات کارفرمایان گرامی می­باشد.

pm

پروژه های انجام شده و پروژه های در دست انجام شرکت بایار طرح، تنوع قابل تامل این پروژه ها که طی سالان مختلف منطبق با نیازهای صنعت مخابرات کشور بوده و کسرت بالای این پروژه ها در جای جای کشور عزیزمان سند دیگری بر توانائی های و حضور قدرتمند شرکت بایار طرح در سالهای دور و نزدیک بوده است.

از زمینه های اصلی فعالیت شرکت بایار طرح می توان به سیستم های انتقال رادیو مایکرویو و سیستم های تقویت پوشش موبایل (Repeater) اشاره کرد که 1500 لینک رادیو ماکرویو شرکت بایارطرح و 2000 سایت Repeater این شرکت نشانگر ضریب اشتراک بالای این شرکت در زمینه های مذکور در سطح کشور دارد.

تازه ها :

سیستم BLC به منظور انتقال 30 خط ADSL بر روی یک زوج سیم مسی

 قرارداد 3 لینک مایکرویو با ترکیب 1+3 پر ظرفیت( 1Gbps ) بین جزایر کیش، هرمز و بندرعباس به بایارطرح ابلاغ گردید.                     

 پروژه Super WiFi بایار طرح   در   روستای  دول دیزج ارومیه  اجرا می شود.